Zoufalcova homepage

aktuální číslo
aktuality
starší čísla
kdo jsem?
o čem to je?
odkazy
literatura
všechno možné
fotoalbum
staré hry
kontakt

Vyhulený document, který jsme napsali s Ponkie

název dokumentu: ponkie_#####_duletite_maximalne_je_to_v_klidu_mame_256 _pismen_dame_to_pak_na_net_pisu_to_uz_10 _minut_uz_me_do_nebavi_porad_ty_podtrzitka_a_uzozovky _u_slova_slovo_konec_uvozovek_ale_dneska_uz_je_to_konec_deti _ukladame_to_ted_schovavame_piziho_slu.doc

Moje jméno je nahrazeno #####


Dobrý večer (Ahoj decka .... zahulime?), dnes vecer vam chceme predstavit Ponkieho a ##### (pozor metafora!) v necem novem zhulenem filmu.

ponkiemu to psani moc neslo, takze se sridame. prave jsme se dohodli, ze na sebe nebudeme vubec mluvit, ale zapisovat to do naseho pujceneho skveleho nt wordpadu.... Ponkie hlasis se o slovo?

Si pis, ty kocoure.

Ale moc jsi toho nenapsal, to jsi asi na sracky, protoze jsi to zapomnl cha cha!!!!

Jak to mam ksakru vedet? Slovo ... sem chtel napsat "slovo" ....a ted sem to chtel vysvetlit dal, p (zavreli v krame ,, jako wordpad) proc jsem tam dal to "slovo" ... ale uz sem to zapomel, takze si ani na budouci myslenku nevzpomenu.

Ja vůbec to tvoje "slovo" nechápu, o čem to sakra pořád meleš....???

Ty, voe sem tam nasel u toho "slohoveho vysvetlni "proc jsem nenapsal "slovo"" (musel sem uzavrit uvozovkovou zavorku) .... takze tedka pozorne .... Chtel sem ti rict myslenku > a ta zacinala slovem "slovo" a pak uz jsem to jen vysvetloval proc jsem nerekl uz po tom "sloveů nic ,.... huh

já tvé "slova" opravdu nechápu a mám jich už plné zuby.... KONEC SLOVůM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uděláme nové téma (žádné slova".... Co asi dělají ti všichni vedle v pokoji? (musíme čtenáře seznámit s naší situací. Jsme u pižiho v bytě a sedíme já a ponkie u pižiho počítače a obsluhujeme (pozor ironie) skvělý misrosoftský produkt wordpad. A voni vedle kecají s hoslama (je tu i Basty))

huh, jen musis zacit tu pohadku (veta co zacina slovem "Jsme" ) trosku drive ? ... treba na nasem zacatku, nebo jeste na zacatku vesmiru ... proste od zacatku... jako "jsme a co bylo pred nama" .... Zahulime?

Co bylo před náma asi nezjistíme (máš to mít, skočil jsem na tvé "slovo"). Před náma bylo asi to samé, co je teď, možná se to ceé opakuje jako ve spirále a my nikdy nezjistíme kolikrát to už nastalo, protože to jede pořád od znova.

Jen takovej dotaz ##### ..... teda ani ne tak "dotaz" jako "dotaz". spis pripominku (a little bit small) .. ve slove cele .. ty chibi LLL

Tys mi jako přerušil můj proud geniálních myšlenek jen kvůli takové pičovině?. Ale zpět k našemu "slovu". Zjistil jsem jak to asi je. Ponkie je totiž dealer "slov" a dostává za to asi pěkné peníze. Co? Co nám k tomu řekneš ponkie? (jsi chuuuuuuuuj, pořád mě nenapomínej za překlepy)

Mno koukam, ze ti zase tekly dalsi "genialni" "slova" a myslenky, ale zpet k te chybem ktere? Mas hlad?

Jo, dopíášeme to pak, teď to jen musíme někam uložit.

----

jsme po jidle a musime vam to napsat. Je to o pribinacich a jedne zenske, co k pizmu prisla. Byla to nejaka cizo zenska a pizin na nas "zhulne" rval fetaci. Ne zebychom nebyli, ale Spolecnost si nezada fetaky a my chceme byt zatim soucasti Spolecnosti (Spolecnost docela dobre palti :-)))) Jo a s tema pribinakama, takze nam diky tomu, ze na nas rval, neni lito, ze jsme mu sezrali pribynaky a my mu chuji schovavali sluknu, aby to tak zenska nevedela a nemyslela si, ze je fetak a on nas takhle praskne.

Fetak jeden !! (to je videt to postupne odlucovani od "spolecnosti ( dobre platici )" ... no ale zpatky k problemu.

Zoufalec

spodní lišta