Zoufalcova homepage

aktuální číslo
aktuality
starší čísla
kdo jsem?
o čem to je?
odkazy
literatura
všechno možné
fotoalbum
staré hry
Diskuze
kontakt

[číslo 10] - Tohle číslo vyšlo 13.11.1999

Předchozí číslo | Další číslo | Seznam starších čísel | Aktuální číslo

Dnešní číslo bude mít spoustu příloh
Včera jsem tak projížděl disk ACDSee a díval jsem se na obrázky, která mám různě volně loženy a přišel jsem na to, že jsem chtěl napsat spoustu článků a dát k nim obrázky. Takže, když už nic, tak tu budou ty obrázky. Pak jsem vybraljseště dvě zhulené povídky. Dneska to budete mít hodně klikací.
Zhulená literatura 1
To jsem si tak jednou s Ponkiem zahulil a nějak jsme se ocitli u Pižiho doma. piži tam měl myslím nějaké holky, tak jsme s Ponkiem zapadli do pokoje k počítači a něco si jen tak psali. Tady máte výsledek. Chci jen poznamenat, že místo mého jména se bude vyskytovat 5 křížků (#####).

Jinak ještě chci abyste věděli tuto věc. Tahkle se jmenoval soubor, který jsme posléze uložili:

ponkie_#####_duletite_maximalne_je_to_v_klidu_mame_256_pismen _dame_to_pak_na_net_pisu_to_uz_10_minut_uz_me_do_nebavi_porad_ty _podtrzitka_a_uzozovky_u_slova_slovo_konec_uvozovek_ale_dneska _uz_je_to_konec_deti_ukladame_to_ted_schovavame_piziho_slu.doc


Zhulená literatura 2
Hulení s Ponkie byla jaksi spontální věc. S Pižim jsme to tentokrát vymysleli a naplánovali. Rozhodli jsme si zahulit a dohromady napsat někakou povídku. No, jak se nám to povedlo, to musíte posoudit sami. Povídku jsme nakonec z nedostatku času (museli jsme jít k Člověkovi) nedopsali. Snad zase někdy jindy.

Naše povídka

Obě povídky najdete určitě v sekci literatura.


Když jsem třídil poštu
narazil jsem na nějaké obrázky, které mi posílá má bývalá. Ty, které mě nějak zaujaly, tak ty tady postupně dám. Chci jen poznamenat, že nevím, jestli jsem všechny od ní, takže se nikdo nenaštvěte...

Nejdříve vám ukážu veselého cyklistu. Určitě si dokážete takového cyklistu představit, protože je na to hodně vtipů. Ale tenhle se skutečně povedl, chtěl bych vědět, kdo se tahkle nechá fotit, jestli to je recese nebo komerce. Další obrázek (ten je fakt skvělý) je reklama na Gillete. Gillete jistě všichni znáte. Reklama vám nakecá, že vás oholí 3D a jinak a lépe. Tady se podívejte, jak opravdu dobře holí. Camel jsou cigarety a ty taky investují těžké peníze do reklamy. Teď si máte šanci vychutnat vtip, kvůli kterému zase vznikla mezi mejí bývalou a mnou menší rozepře. Připadalo mi to totiž dost brutální a netipoval bych ji na to a ona se urazila. Posuďte sami.

Na řadu přichází například Hacker. To se mi vcelku taky líbilo, i když je to spíš pro nějaký server o grafice, stejně jako následující obrázek. Ten je jen tak pro vaši zajímavost celý dělaný myslím v 3D Studiu Max. Pokud se něco o tomto programu chcete dočíst, určitě zabrouvsdejte na tyhle stránky o tomto prográmku. Pokud vás náhodou zajímá tředa Corel, tak pro tento případ mám připraveny jiné stránky, O corelu. Jak jistě tušíte, tak jde o stránky mým kamarádů a přátel, přeci nebudu dělat takovouhle reklamu jen tak. To dělám je oprevdu zajímavým projektům :) a nebo to píšu do odkazů.

Ještě vám tu přidám 2 docela známé obrázky ženského a mužského mozku.


Idolka
Stává se vám občas, že listujete nějakým časoisem a je tam fotka a na ní nějaké stvoření, které se vám nějakým způsobem zalíbí? Chápu, že pokud listujete Playboyem, tak tam narazíte na spoustu zajímavých objektů (teda asi spíš páni). Ale já nemyslím modelky, já mám na mysli prostě různé fotky, které aspoň podle mě, nejsou úplně nahrané a že lidi na nich jsou skutečně lidmi z toho článku. Jeden takový můj objekt jsem vám tady připravil, je z německého časopisu pro školy, ale ani za nic si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje. Lidi, Míře, Dorghu, jak se jmenoval ten německý časák??? Jóóóó. myslím, že JUMA. Das Jugen Magazin. Tak odtud ta holka je. A to se mi němky obecně spíš nelíbí. Tady aspoň vidíte, že to nemusí být pravda. I když, teď se na to s odstupem času dívám a už to není, co to bývalo, krása je pomíjivá a asi hodně zaleží na psychickém rozpoložení.
Tripy
Dneska je sobota a původně jsem měl být v Opavě. Pak byl další plán a to jsem měl jíst nějaké tripy nebo spíš jednoho. Vhledem k neostatku času a potřebě se učit, tuto akci opouštím. Tu další písemku prostě musím napsat už dobře. Takže se hodlám učit. Mám totiž pocit, že bych to nerozchodil do dalšího dne. To je ten malý problém. Každopádně vám aspoň ukážu deset tripů najednou. Pro srovnání mám ješte jeden arších, těch stejných tripů, ale obrázky stejné nejsou. Jedná se o trip Hofman nebo také cyklista. Jak kdo chcete.

Náš aršík (můj tak moc ne, spíš vůbec) a cizí někde z inetu.


Slib z aktualit
Teď si tak vzpomínám, že jsem snad slíbil, i když o tom pochybuju (nerad něco slibuju), že vám něco napíšu více o bouračkách v dopravních prostředcích. Musím podotknout, že mě zajímají jen veřejné hromadné prostředky (autobus, vlak, tramvaj, metro, letadlo), i když poslední dva jmenované by byly asi dost nepříjemné a já bych to chtěl přežít. Jde o to, že mám občas chuť se nabourat v nějakém prostředku. Kamarádi zažili čelní střed autobusu s felicií, nikomu se nic nestalo (to je taky podmínka). Prostě, jak se všichni budou chovat, pozorovat je a sám zjistit, jak se budu chovat já. Zatím se mi povedlo jen mírný náraz tramvají do auta na křižovatce a pak kdysi vykolejení vlaku, ale to taky nic moc. Takže už to všechno víte.
Audi TT Coupé - další značka
Minule jsem vyhásil akci se sbíráním značek aut Audi TT Coupé. Nikdo se neozval, ale já mám další značku. Narazil jsem na OVZ-02-12 stříbrné, které se zrovna koupalo u Aralu v Ostravě Mar. Horách. Datum bohužel nevím...
Sonda Pioneer tuším 10
Jednou mě tak napadlo, že bych chtěl vidět, co bylo napsáno na oné zlaté destičce, která někde lítá ve vesmíru, aby podala informaci o tom, že někde v naší galaxii žijí inteligentní bytosti. Pátral jsem a vypátral jsem. Tu destičku si můžete prohlédnout zde.
Big Brother is Watching YOU!!!
očičko Když jsem viděl tohle oko,napadla mě věta v titulku, kterou jsem poprvé slyšel od našho lektora na gymplu. Tak jsem neváhal a uložil si ho pro tyto účely. Všechny známe z GMK Bílovec tímto zdravím...
Závěr
Dneska nemáte úvodníček, ale závěr. Všechny přílohy jsem vyčerpal, takže tímto jsme se přiblížili ke konci nového čísla. Přiště zkusím napsat více článků, i když pokud čtete aktuality, tak jistě chápete, že nemám díky škole vůbec čas. Píšeme teď samé písemky, které furt mrvím, takže se snažím je nemrvit...
spodní lišta